Tu jesteś:

Ad-Aware Free Antivirus+ 11.4.6792.0

Program bardzo skutecznie chroni komputer w czasie rzeczywistym, zarówno gdy mowa o przeglądaniu Internetu, jak też korzystaniu z poczty elektronicznej czy wielu innych czynności.

Ad-Aware Free Antivirus+ - Opis programu

Gdy poszukujemy programu antywirusowego, bardzo często poszukujemy tych które dostępne są za darmo. Jednym z lepszych programów tego typu na pewno jest Adware Free Antivirus +. Program bardzo skutecznie chroni komputer w czasie rzeczywistym, zarówno gdy mowa o przeglądaniu Internetu, jak też korzystaniu z poczty elektronicznej czy wielu innych czynności. Oczywiście w każdej chwili możemy przeskanować wskazane pliki czy moduły, aby sprawdzić, czy nie ma w nich zagrożeń. Skanowanie można zaplanować, dzięki temu, iż program Ad-Aware Free Antivirus+ posiada harmonogram zadań w którym tego typu operacje można bardzo skutecznie zaplanować.

Oczywiście program Ad-Aware Free Antivirus+ nawet w wersji darmowej oferuje możliwość kwarantanny podejrzanych plików, co znacznie ogranicza ataki na nasz komputer. Z pewnością ciekawostką jest oferowany prze program tryb dla graczy który pozwala na ochronę komputera w czasie korzystania z gier online. Bardzo często bywa, że podczas grania w tle pobierają się niekorzystne dla korzystających z komputera osób pliki.

Autor: Redakcja

Ad-Aware Free Antivirus+ - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | gremlin

Często korzystam ze stron oferujących gry online, dlatego szukałem programu posiadającego w swojej ofercie funkcje zabezpieczające komputer przed pobieraniem dodatkowych plików w czasie gry. Wybór padł na Adware Free Antivirus i jestem bardzo zadowolony.

Dodaj komentarz:

Galeria programu Ad-Aware Free Antivirus+

  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+
  • Ad-Aware Free Antivirus+

Data aktualizacji

16.01.2015

Rozmiar pliku

1.71 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

272

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl