Tu jesteś:

Arcabit AntiVirus 2014

To niezwykle skuteczne antywirusowe narzędzie doskonale radzi sobie z wszelkimi zagrożeniami, z jakimi spotyka się użytkownik w wirtualnej sieci. Arcabit AntiVirus 2014 chroni nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem, infekcjami.

Arcabit AntiVirus - Opis programu

Osoby korzystające z komputerów, które lubią czuć się w pełni bezpieczne, gdy korzystają z internetu, powinny zastanowić się nad instalacją Arcabit AntiVirus 2014. To niezwykle skuteczne antywirusowe narzędzie doskonale radzi sobie z wszelkimi zagrożeniami, z jakimi spotyka się użytkownik w wirtualnej sieci. Arcabit AntiVirus 2014 chroni nasz komputer przed złośliwym oprogramowaniem, infekcjami, trojanami oraz innymi atakami z sieci.

Producent wyposażył program Arcabit AntiVirus w technologię chroniącą użytkowników przed kradzieżą naszych danych, więc możemy swobodnie korzystać z bankowości internetowej. Ponadto, w najnowszej wersji zastosowano ulepszony silnik, dzięki czemu program działa znacznie szybciej i nie zużywa zbyt wielkiej ilości zasobów naszego komputera.

Nie pominięto ochrony naszej poczty elektronicznej, która także jest skanowana na bieżąco. Arcabit AntiVirus 2014 posiada regularnie aktualizowaną bazę wirusów. Jeśli nasz system będzie zagrożony, otrzymamy odpowiedni komunikat wraz z określonym stopniem zagrożenia.

Autor: Redakcja

Arcabit AntiVirus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | Neron

Podczas pracy często korzystam z Internetu, udostępniam swoje dane, korzystam z bankowości internetowej i dlatego postanowiłem zabezpieczyć się przy pomocy programu Arcabit AntiVirus 2014. Jest to nowa wersja, działa bardzo szybko i nie obciąża komputera. Polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

25.11.2014

Rozmiar pliku

285.58 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

272

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 8)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl