Tu jesteś:

avast! Antivirus Pro 2014 9.0.2021.515

Jest to znacznie bardziej rozbudowana wersja darmowego programu oferująca przede wszystkim o wiele więcej możliwości ochrony naszego komputera i znajdujących się na nim danych. Wersja PRO zawiera dodatkowo moduł o nazwie Safe Zone.

avast! Antivirus Pro - Opis programu

Wybór dobrego programu antywirusowego na pewno jest bardzo istotny. Jednym z bardziej popularnych i przede wszystkim bardzo cenionych na rynku jest między innymi avast Antivirus Pro. Jest to znacznie bardziej rozbudowana wersja darmowego programu oferująca przede wszystkim o wiele więcej możliwości ochrony naszego komputera i znajdujących się na nim danych.

Na pewno ciekawym rozwiązaniem jest funkcja FileRep. Polega ona na tym, iż program avast! Antivirus Pro sprawdza, jaką reputację ma strona, którą chcemy otworzyć lub też pliki. Jeżeli zgłaszane były problemy z ich działaniem wówczas użytkownik zostanie przez program avast! Antivirus Pro ostrzeżony i tylko od niego będzie zależało czy zdecyduje się na ich otwarcie.

W porównaniu do darmowej wersji wersja PRO zawiera między innymi moduł nazywany Safe Zone. Służy on do tego aby przy jego pomocy przeprowadzać operacje które wymagają przede wszystkim bezpieczeństwa, jak na przykład operacje bankowości elektronicznej. Jest to możliwe dzięki stworzeniu wirtualnego środowiska, całkowicie bezpiecznego. To z pewnością ucieszy tych którzy dbają o swoje pieniądze i bezpieczeństwo w sieci.

Autor: Redakcja

avast! Antivirus Pro - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | rozmus

Kiedyś korzystałem z darmowej wersji Avasta. Teraz mam zainstalowaną nową wersję programu - avast! Antivirus Pro. Posiada o wiele więcej funkcji niezwykle przydatnych dla mnie w chwili obecnej. Jedną z ciekawszych okazała się oferowana funkcja FileRep. Polecam wszystkim użytkownikom poprzednich wersji programu.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

4.72 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

373

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 18)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl