Tu jesteś:

Avira Free Antivirus 2014 14.0.7.306

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
Avira Free Antivirus 2014 14.0.7.306

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
Avira Free Antivirus 2014 14.0.7.306

Opis programu

Osoby posiadające starsze komputery nie muszą przejmować się problemem ich ochrony, ponieważ z myślą o nich stworzono program Avira Free Antivirus. To niezbyt wymagające oprogramowanie antywirusowe nie jest uznane za najbardziej funkcjonalne, ponieważ nie zawiera zbyt wielu opcji, jednak dzięki temu posiada bardzo prosty interfejs, dzięki czemu nie pogubią się przy jego obsłudze nawet najmniej znający się na komputerach użytkownicy.

Z drugiej jednak strony, nie można nie wspomnieć o silnych stronach programu, jak bogata baz sygnatur, której nie powstydziłaby się żadna firma oferująca płatne oprogramowanie.

Program Avira Free Antivirus chroni więc przed takimi sieciowymi pułapkami, jak komponenty spyware, konie trojańskie, wirusy i inne paskudztwa, które atakują nasz komputer. Pliki przenoszone są tradycyjne do miejsca kwarantanny, skąd mogą zostać usunięte lub przywrócone przez użytkownika.

Nadal zatem zachowujemy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w naszym systemie. Avira Free Antivirus planuje regularne skany naszego komputera, przeprowadza regularne aktualizacje oraz informuje nas o wszelkiego rodzaju zdarzeniach.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl