Tu jesteś:

Avira Free Antivirus 2014 14.0.7.306

To niezbyt wymagające oprogramowanie antywirusowe nie jest uznane za najbardziej funkcjonalne, ponieważ nie zawiera zbyt wielu opcji, jednak dzięki temu posiada bardzo prosty interfejs z którym poradzi sobie niemal każdy użytkownik.

Avira Free Antivirus - Opis programu

Osoby posiadające starsze komputery nie muszą przejmować się problemem ich ochrony, ponieważ z myślą o nich stworzono program Avira Free Antivirus. To niezbyt wymagające oprogramowanie antywirusowe nie jest uznane za najbardziej funkcjonalne, ponieważ nie zawiera zbyt wielu opcji, jednak dzięki temu posiada bardzo prosty interfejs, dzięki czemu nie pogubią się przy jego obsłudze nawet najmniej znający się na komputerach użytkownicy.

Z drugiej jednak strony, nie można nie wspomnieć o silnych stronach programu, jak bogata baz sygnatur, której nie powstydziłaby się żadna firma oferująca płatne oprogramowanie.

Program Avira Free Antivirus chroni więc przed takimi sieciowymi pułapkami, jak komponenty spyware, konie trojańskie, wirusy i inne paskudztwa, które atakują nasz komputer. Pliki przenoszone są tradycyjne do miejsca kwarantanny, skąd mogą zostać usunięte lub przywrócone przez użytkownika.

Nadal zatem zachowujemy pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w naszym systemie. Avira Free Antivirus planuje regularne skany naszego komputera, przeprowadza regularne aktualizacje oraz informuje nas o wszelkiego rodzaju zdarzeniach.

Autor: Redakcja

Avira Free Antivirus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | gargamel

Wszystkim poszukującym nieskomplikowanego i zarazem wystarczająco dobrego programu antywirusowego, polecam bardzo narzędzie Avira Free Antivirus. Na prawdę dobry!

Dodaj komentarz:

Galeria programu Avira Free Antivirus

  • Avira Free Antivirus - program antywirusowy

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

3.96 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

240

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 19)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl