Tu jesteś:

Comodo AntiVirus 8.0.0.4337

Zadaniem programu Comodo AntiVirus jest udaremnianie prób ataku wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania na nasz komputer.

Comodo AntiVirus - Opis programu

W wirtualnej sieci jest mnóstwo bezpłatnego oprogramowania antywirusowego, jednakże z pewnością godnym uwagi jest program Comodo AntiVirus. Bogata baza wirusów aplikacji Comodo AntiVirus pozwala na rozróżnianie takich rodzajów zagrożeń, jak wirusy, trojany, elementy oprogramowania szpiegującego i złośliwego adware.

W programie Avira Free Antivirus zastosowano nowoczesną technologię Comodo Internet Security, pozwalającą na nieustanną ochronę naszego urządzenia w czasie rzeczywistym, wykorzystującym technologię cloud computingu, dzięki czemu nawet jeśli nie zaktualizowaliśmy bazy sygnatur wirusów, one i tak zostaną przez program rozpoznane.

Program antywirusowy Avira Free Antivirus został wyposażony także w dwa dość wygodne mechanizmy: Zero-Day wykrywający nawet nieznane zagrożenia oraz Sandbox, który uruchamia potencjalnie szkodliwe oprogramowanie w specjalnie odizolowanej od systemu przestrzeni.

Autor: Redakcja

Comodo AntiVirus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | xawier

Comodo AntiVirus jest lekkim i prostym w obsłudze programem antywirusowym. Zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ posiada bardzo bogatą bazę wirusów i doskonale wyłapuje wszelkie zagrożenia, nawet te najnowsze.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

25.11.2014

Rozmiar pliku

213.80 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

328

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl