Tu jesteś:

ESET NOD32 8.0.304.2

Najnowsza wersja programu zabezpieczającego przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem ESET NOD32, zapora sieciowa firewall oraz moduł antyspamowy - to podstawowe narzędzia wchodzące w skład pakietu ESET Smart Security.

ESET NOD32 - Opis programu

Twórca pakietu ESET Smart Security korzystając z nowoczesnej technologii ThreatSense udoskonalił niektóre funkcje programu, co przyczyniło się do znacznie większego wykrywania zagrożeń zwłaszcza tych nowych. Narzędzie NOD32 - wspomagające program ESET Smart Security w dużym stopniu przyśpieszyło wydajność pakietu.

Program ESET Smart Security posiada niestety jeden istotny defekt – jest bardzo wyczulony, nawet na mało szkodliwe oprogramowania pobierane z Sieci. Skutkuje to często wysyłanymi mało istotnymi ostrzeżeniami, które przeszkadzają w pracy.

Autor: Redakcja

ESET NOD32 - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | gibon

Warto go mieć! Najnowsza wersja programu ESET Smart Security posiada dobrze rozbudowane dotychczasowe funkcje, działa bardzo szybko, jedyna uwaga - to nadmierna czułość nawet na mało szkodliwe oprogramowania. Mimo to godny uwagi.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

03.02.2015

Rozmiar pliku

62.58 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

2910

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl