Tu jesteś:

G Data AntiVirus 2015 25.0.2.2

W codziennej pracy w komputerem bezpieczeństwo naszych danych na pewno jest niezwykle istotną sprawą. G Data Antyvirus to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla tych osób które właśnie na to kładą dość duży nacisk.

G Data AntiVirus - Opis programu

Program G Data AntiVirus stanowi doskonałą ochronę prze różnego typu szkodliwym oprogramowaniem, umożliwia szybkie i bezproblemowe skanowanie zawartości komputera czy też poszczególnych wskazanych przez użytkownika plików. Na uwagę z pewnością zasługuje między innymi fakt, iż program posiada dwa niezależne skanery antywirusowe, co tym bardziej stanowi o jego skuteczności.

Program G Data AntiVirus wyróżnia się także niezwykle przejrzystym interfejsem graficznym, dzięki czemu na pewno nikt nie będzie miał z jego obsługą zbyt wielu problemów. Dzięki technologii ONe Click zapotrzebowanie systemowe tego programu jest o wiele mniejsze. Jest to dobra wiadomość, ponieważ wówczas mamy pewność, że nie będzie on zbytnio obciążał naszego komputera oraz go spowalniał. Na pewno zaś bardzo skutecznie jest w stanie wykrywać bardzo wiele zagrożeń dla naszego komputera.

Autor: Redakcja

G Data AntiVirus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | tamara

Zgodnie z ofertą program G Data AntiVirus działa doskonale, nie obciąża komputera, łatwy w obsłudze. Bardzo polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

27.11.2014

Rozmiar pliku

348.86 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

291

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl