Tu jesteś:

Kaspersky Anti-Virus 2015 15.0.1.415

Kaspersky Anti-Virus to z pewnością jeden z bardziej rozpoznawanych na rynku programów antywirusowych. Jego zaletą na pewno jest to, iż może być stosowany nie tylko do użytku domowego ale bez problemu także w firmach.

Kaspersky Anti-Virus - Opis programu

Program Kaspersky Anti-Virus stanowi doskonałą ochronę przed bardzo różnymi rodzajami wirusów. Fakt, iż ich baza jest codziennie aktualizowana na pewno daje użytkownikom komputera pewność, że jest on chroniony odpowiednio. Jego bardzo dobre działanie jest wynikiem między innymi tego, iż program do wykrywania wirusów stosuje 3 metody, dające znacznie większą skuteczność ich odpowiedniego rozpoznawania.

Program Kaspersky Anti-Virus także bez problemu współpracuje z wieloma programami pocztowymi, co gwarantuje nam doskonałą ochronę naszej poczty. Na pewno plusem programu jest także to, iż jest obecny na rynku od bardzo wielu lat, dlatego też wielu użytkowników decyduje się na korzystanie z niego. Kaspersky Anti-Virus ma bowiem bardzo wiele pozytywnych opinii wśród zainteresowanych nim klientów. Bez problemu także współpracuje niemalże z każdym systemem operacyjnym.

Autor: Redakcja

Kaspersky Anti-Virus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | siergiej

Program Kaspersky Anti-Virus jest na prawdę bardzo dobry, nie jest przereklamowany. Mam go na urządzeniach w domu i firmie. Na prawdę dobry!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

27.11.2014

Rozmiar pliku

193.54 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

232

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl