Tu jesteś:

Microsoft Security Essentials 4.6.305.0

Microsoft Security Essentials sprawdza się bardzo dobrze, jak mowa o zabezpieczeniu systemu prze różnego rodzaju złośliwym oprogramowaniem. Jego zaletą na pewno jest to, że idealnie współpracuje z systemem Windows.

Microsoft Security Essentials - Opis programu

Program Microsoft Security Essentials jest kontynuacją programu Windows Defender. Dzięki niemu możemy w każdej chwili przeskanować system i znajdujące się na komputerze pilik, aby wykryć wszystkie potencjalne zagrożenia.

Łatwy w obsłudze i bardzo przyjazny interfejs z pewnością znacznie to nam ułatwi. Aby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie, program posiada 3 tryby pracy. Pierwszy z nich, pełny, skanuje całą zawartość dysku, co może zająć nieco czasu, zwłaszcza jeżeli znajduje się na nim wiele plików. Kolejny, szybki, sprawdza tylko te miejsca, które są najbardziej narażone na różnorodne ataki.

Ostatnią możliwością jest skanowanie niestandardowe, gdzie to użytkownik określa, które obszary mają być mu poddane. Poza tym program Microsoft Security Essentials oferuje szereg innych, niezwykle przydatnych funkcji, na pewno jest więc warty naszej uwagi.

Autor: Redakcja

Microsoft Security Essentials - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

04.06.2015 | Joki2

Ten program to samo DNO.

10.03.2015 | sara

Niezwykle popularny program Microsoft Security Essentials od niedawna znalazł zastosowanie na moich urządzeniach i jestem w pełni z niego zadowolona.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

11.2 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows Vista / 7

Liczba pobrań

227

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl