Tu jesteś:

Norton AntiVirus 2014 21.6.0.32

Niezwykle popularny program antywirusowy Norton antywirus doczekał się najnowszej wersji 2014. Ma bardzo wiele zalet, które sprawiają że jest to program niezwykle przyjazny dla użytkowników.

Norton AntiVirus - Opis programu

Przede wszystkim na uwagę programu Norton AntiVirus zasługuje jego bardzo prosty i przyjazny interfejs. Dzięki temu obsługa na pewno nie będzie zbyt wielkim problemem. Aktualizacje programu pobierane są automatycznie, przede wszystkim jak mowa o bazach wirusów. Dzięki temu użytkownicy mają znacznie większą pewność tego, że program będzie chronił ich komputer przed wszelkimi zagrożeniami.

Bez problemu program Norton AntiVirus także integruje się z programami pocztowymi co powoduje, że możemy być pewni o bezpieczeństwo naszej poczty i chronieni przed nadmierną ilością spamu. Z pewnością ciekawostką jest moduł, nazywany Quorum, który opiera się na reputacji konkretnych witryn czy programów. Jeżeli jest ona słaba, zazwyczaj użytkownik jest o tym informowany, zanim zdecyduje się na wejście na konkretną stronę czy korzystanie z konkretnego oprogramowania.

Autor: Redakcja

Norton AntiVirus - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | ziom

Świetny antywirus! Posiadam go od bardzo dawna, a najnowsza wersja jest doskonała. Norton AntiVirus w doskonały sposób zabezpiecza wszystkie urządzenia, które posiadam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

27.11.2014

Rozmiar pliku

354.49 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7

Liczba pobrań

253

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl