Tu jesteś:

Panda Antivirus Pro 2015 15.0.4

Znany powszechnie przez internautów, producent oprogramowania antywirusowego, Panda Security, zaproponował kolejną wersję oprogramowania Panda Antivirus Pro 2015. Program jest jednak dostępny bezpłatnie tylko w wersji trial.

Panda Antivirus Pro - Opis programu

Z całą pewnością, program Panda Antivirus Pro przyciąga już samym wyglądem interfejsu, który odznacza się bardzo przejrzystą czytelnością dzięki minimalizacji przycisków i zastosowaniu dużej czcionki. Ponadto, program zajmuje około pięćdziesięciu megabajtów pamięci, czyli bardzo mało.

Po instalacji, użytkownik nie będzie musiał przejmować się narzędziami hakerskimi, komponentami spyware, złośliwymi atakami adware, oszustwami za pośrednictwem sieci, kradzieżą poufnych danych, a to wszystko dzięki bogatej bazie sygnatur wirusów.

Ponadto, w programie Panda Antivirus Pro oferowany jest tryb gie/multimediów oraz menadżer sieci domowej, który ma dbać o bezpieczeństwo naszego sprzętu, kiedy my relaksujemy się. Ogromnym plusem programu jest także rozpoznawalność marki producenta – wielu użytkowników przyzwyczaiło się do doskonałej jakości produktów firmy Panda Security, dlatego bez wahania zainstalują kolejną wersję narzędzia antywirusowego.

Autor: Redakcja

Panda Antivirus Pro - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

10.03.2015 | Kacper

Zainstalowanie najnowszej wersji programu Panda Antivirus Pro okazało się w moim wypadku świetną inwestycją. Oferowane przez producenta funkcje i niezwykle przejrzysty interfejs, sprawdzają się w zastosowaniu. Polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

26.11.2014

Rozmiar pliku

57.9 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

251

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl