Tu jesteś:

ACDSee Photo Editor 6.0.359

ACDSee Photo Editor to niezwykle ciekawe narzędzie, dzięki któremu możemy niezwykle szybko edytować zdjęcia. Dzięki programowi błyskawicznie możemy poddać nasze zdjęcia retuszowi.

ACDSee Photo Editor - Opis programu

Mamy do wyboru niezwykle wiele możliwości takich jak różnorodne filtry czy też wiele innych narzędzi które sprawią, że praca ze zdjęciami będzie łatwa i przyjemna. Przyjazny interfejs to na pewno jego bardzo duża zaleta, dzięki temu bowiem obsługa programu nie sprawia nikomu, nawet niezbyt wprawionym osobom zbyt wielu kłopotów.

Na pewno ciekawą opcją programu ACDSee Photo Editor jest możliwość tworzenia zdjęć genealogicznych, czy też możliwość zastosowania opcji zwanej Bluescreen. Znamy ją na przykład z prezentacji prognozy pogody. Zawiera także bardzo ciekawą opcję, dzięki której możemy edytować zdjęcie jednocześnie przy zastosowaniu 8 różnych opcji. To z pewnością znacznie skraca czas potrzebny na wykonanie tego typu prac.

Dla tych, którzy z tego typu oprogramowaniem nie mieli do czynienia, przygotowane niezwykle przejrzyste samouczki. Z ich pomocą na pewno uda się bez problemu wykonać wszystkie prace.

Autor: Redakcja

ACDSee Photo Editor - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | gutek

Posiadam małe doświadczenie w zastosowaniu programów tego typu, ale mogę powiedzieć, że aplikacja ACDSee Photo Editor bardzo dobrze organizuję pracę przy obrabianiu zdjęć. Warto go zainstalować.

16.01.2015 | Bombastyczkiewicz

Fantastyczny program do obróbki zdjęć! Polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

66.02 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

274

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl