Tu jesteś:

ACDSee Pro 8.0 Build 263

ACD See Pro to niezwykle rozbudowane narzędzie pozwalające na przeglądanie grafiki. Mamy do wyboru niezwykle wiele funkcji, takich jak szybkie generowanie miniaturek czy też wykonywanie operacji na wielu plikach jednocześnie.

ACDSee Pro - Opis programu

Na uwagę na pewno zasługuje obsługa formatów takich jak RAW, które w tym programie odbywają się niezwykle szybko.

Za pomocą ACD See Pro bez problemu możemy stworzyć na przykład pliki PDF z oglądanych zdjęć czy też zmienić ich format na jeden z bardzo wielu dostępnych w aplikacji. Oczywiście nie zabrakło w nim narzędzi, dzięki którym możemy nieco poprawić nasze zdjęcia. Ta przeglądarka cieszy się bardzo dużą popularnością i uznawana jest jako jedno z bardziej wygodnych narzędzi tego typu. Można także niezwykle szybko synchronizować zawartości nawet bardzo wielu kolekcji zdjęć, co także na pewno zasługuje na uwagę korzystających z programu osób.

Program ACD See Pro działa bez problemów, a ponadto nie potrzebuje zbyt wiele przestrzeni, co także czyni go pod tym względem bardzo atrakcyjnym programem.

Autor: Redakcja

ACDSee Pro - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | żuczek

Bardzo doby, ciekawie rozbudowany program. Posiada bogatą ofertę opcji. ACD See Pro bardzo szybko synchronizuje duże kolekcje zdjęć.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

27.10.2014

Rozmiar pliku

65.14 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

231

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 7)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl