Tu jesteś:

Adobe Photoshop Lightroom 5.7

To narzędzie, z którego na pewno powinni skorzystać profesjonalni fotografowie. Przede wszystkim niezwykle szybko pozwala importować zdjęcia z kamer cyfrowych, i poza tym wykonywać na nich bardzo wiele innych operacji.

Adobe Photoshop Lightroom - Opis programu

Do najważniejszych funkcji programu Adobe Photoshop Lightroom należy przede wszystkim możliwość szybkiego edytowania zdjęć, selekcjonowania czy też przeglądania według parametrów, które interesują danego użytkownika.

Z pewnością dość ważną, przydatną dla wielu fotografów funkcją jest możliwość porównywania ze sobą zdjęć na podstawie zbliżeń. Dzięki temu można je ze sobą porównać niezwykle dokładnie, nawet jak chodzi o znajdujące się na nich niewielkie detale, co często ma dla nich bardzo ogromne znaczenie. Poza tym możemy zdjęcia nieco poprawić, oczywiście zachowując przy tym ich bardzo wysoką jakość.

Adobe Photoshop Lightroom ma dość niewielkie wymagania sprzętowe, co także nie pozostaje bez znaczenia dla jego użytkowników. Może być bowiem dzięki temu bez problemu wykorzystywany na różnorodnych urządzeniach przenośnych.

Autor: Redakcja

Adobe Photoshop Lightroom - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | maja

Program Adobe Photoshop Lightroom fantastycznie radzi sobie w edytowaniu zdjęć, ułatwia selekcjonowanie, a także przeglądanie. Posiada niezwykle przydatną funkcję umożliwiającą porównywanie zdjęć w przybliżeniu. Bardzo ułatwia mi prace.Polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

28.11.2014

Rozmiar pliku

953.17 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows 7 / 8

Liczba pobrań

295

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 6)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl