Tu jesteś:

Ashampoo Photo Optimizer 6.0.8

Prostym narzędziem przeznaczonym do obróbki zdjęć jest program Ashampoo Photo Optmizer. Jedną z funkcji oferowanych przez program Ashampoo Photo Optmizer jest automatyczny przebieg procesu obróbki zdjęć.

Ashampoo Photo Optimizer - Opis programu

Za pomocą jednego kliknięcia możemy zmodernizować całą kolekcję zdjęć. Użytkownikowi udostępnione są następujące funkcje: rozjaśniania, kolorowania, kontrastu, dobór balansu bieli, likwidacja efektu czerwonych oczu.

To co wyróżnia program Ashampoo Photo Optimizer od innych tego typu, to zastosowanie funkcji pozwalającej na postarzenie zdjęć, mamy też możliwość zastosowania znaku wodnego oraz opcję zapisu kopii zapasowych. Zdjęcia możemy wysyłać bezpośrednio do galerii na serwisach społecznościowych. Innym ciekawym elementem narzędzia Ashampoo Photo Optimizer jest nowoczesny interfejs zaprojektowany dla urządzeń dotykowych.

Autor: Redakcja

Ashampoo Photo Optimizer - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | edzio

Automatyczny proces obróbki zdjęć to jest to czego potrzebowałem. Ashampoo Photo Optimizer posiada też ciekawą funkcją pozwalającą na postarzenie fotografii. Fajny ciekawy program.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

19.02.2015

Rozmiar pliku

90.13 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

223

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl