Tu jesteś:

Picasa 3.9.0 Build 138.151

Wydaje się, że każdy użytkownik komputera cierpi obecnie na poważny problem związany z brakiem miejsca na dysku. Ilość zdjęć z wakacji czy innych ważnych uroczystości jest powalająca.

Picasa - Opis programu

Za pomocą programu Picasa takich wynalazków przedsiębiorstwa Google, jak aplikacja Picasa nie tylko poradzimy sobie z problemem braku miejsca, ale także z obróbką i uporządkowaniem zdjęć.

Program automatycznie wyszukuje na naszym komputerze wszystkie zdjęcia i pliki audiowizualne, a następnie pozwala na umieszczenie ich w sieci, archiwizację czy choćby nagranie w postaci prezentacji na płytę CD. Nie można także pominąć tak standardowych możliwości, jak drukowanie czy zmiany nazw.

Picasa to jednak znacznie więcej! Mamy opcję oznaczenia na mapie miejsca, gdzie zostało wykonane zdjęcie jeśli tylko aparat zapisał dane z GPS-u. Poza tym, program automatycznie znajduje najważniejsze punkty zdjęć, czyli twarze, dzięki czemu możliwe jest katalogowanie zdjęć na podstawie, znajdujących się na nim osób, a nie wyłącznie dat wykonania i nazw.

Autor: Redakcja

Picasa - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | balbinka

Program Picasa posiadam od dawna i jestem z niego bardzo zadowolona. Zawsze mam bardzo dużo zdjęć, które potrzebują obróbki i segregowania. Picasa doskonale mi w tym pomaga.

Dodaj komentarz:

Galeria programu Picasa

  • Picasa - program do zarządzania zdjęciami
  • Picasa - organizer zdjęć
  • Picasa - program do katalogowania zdjęć

Data aktualizacji

10.10.2014

Rozmiar pliku

16.98 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8 (Modern UI)

Liczba pobrań

248

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl