Tu jesteś:

ACDSee Photo Manager 18.0 Build 226

Program bez problemów obsługuje ponad 100 różnorodnych formatów plików, co z pewnością jest niezwykle przydatną funkcją. ACD See Photo Manager pozwala także na bezproblemowe wykonywanie na zdjęciach wielu operacji.

ACDSee Photo Manager - Opis programu

ACD See Photo Manager to z pewnością program który powinien mieć każdy. Obecnie bowiem robimy coraz więcej zdjęć i często zapanowanie nad nimi w komputerze stanowi dość spory problem. Dzięki ACD See Photo Manager możemy to zrobić bez większych problemów. Program bez problemów obsługuje ponad 100 różnorodnych formatów plików, co z pewnością jest niezwykle przydatną funkcją. ACD See Photo Manager pozwala także na bezproblemowe wykonywanie na zdjęciach wielu operacji.

Programem ACDSee Photo Manager można wykonać na przykład ciekawe pokazy slajdów z posiadanych zdjęć, gdzie poza samymi zdjęciami możemy do nich dołączyć muzykę czy też efekty takie, jak zbliżanie i oddalanie widoku zdjęć. Aby dodać naszym zdjęciom uroku możemy zastosować na przykład ramki, które w tym programie dostępne są w bardzo dużej ilości, co sprawia, że na pewno bez problemu zdołamy wybrać najlepsze dla siebie. Program ze względu na bardzo szeroki zakres możliwości na pewno powinien znaleźć się na komputerze każdego kto posiada bardzo dużą ilość różnorodnych zdjęć.

Autor: Redakcja

ACDSee Photo Manager - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | Dominik

Bardzo ciekawy program. Robię bardzo dużo zdjęć i potrzebowałem aplikacji, która ułatwiłaby segregowanie i obróbkę obrazków. ACD See Photo Manager świetnie się do tego nadaje. Polecam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

1.19 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

172

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 13)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl