Tu jesteś:

FastStone Image Viewer 5.3

Niezwykle ciekawa i przede wszystkim bardzo wydajna przeglądarka zdjęć. Umożliwia nich bardzo szybkie przejrzenie tak więc nawet osoby posiadające wiele zdjęć nie będą mogły na nią narzekać.

FastStone Image Viewer - Opis programu

Program FastStone Image Viewer obsługuje bardzo wiele formatów graficznych, między innymi takie jak JPEG, GIF, BMP, PNG, PSD, PCX, TIFF, WMF, które z pewnością zalicza się do najbardziej popularnych. Jednakże jego możliwości są znacznie większe, i dlatego na pewno będzie bardzo dobrym programem do wielu zadań. Na uwagę z pewnością zasługuje także fakt, że Fast Stone Image Viewer jest w stanie obsługiwać formaty CRW, CR2, NEF, PEF, RAF, MRW, ORF, SRF, RW2 i DNG, które są bezstratnymi formatami RAW.

Poza tym w programie FastStone Image Viewer możemy na plikach wykonywać bardzo wiele operacji takich jak zmiana rozmiaru czy też usuwanie efektu czerwonych oczu. Oczywiście bez większych problemów możemy dokonać konwersji formatu aktualnie przeglądanego pliku czy też nawet większej ilości plików jednocześnie, co pomaga nam oszczędzić dość sporo czasu.

Autor: Redakcja

FastStone Image Viewer - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | Stefa

Doskonały program, bardzo dobrze sprawdza się w zastosowaniu. FastStone Image Viewer obsługuje bardzo wiele formatów i jest niezwykle wydajny. Bardzo ułatwia mi pracę.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

30.10.2014

Rozmiar pliku

5.67 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

194

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 13)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl