Tu jesteś:

IrfanView 4.38

Internauci mają możliwość cieszenia się doskonałą przeglądarką grafiki, dzięki programowi IfranView. Użytkownicy mają możliwość przeglądania zdjęć przeróżnych formatów.

IrfanView - Opis programu

Program IrfanView obsługuje takie pliki jak RAW (zdjęcia wprost z aparatów cyfrowych), TIFF-y oraz ikony plików wykonywalnych czy bibliotek. Prawdziwą niespodzianką wydają się być także pliki z płyt Video CD. Oprogramowanie IrfanView pozwala na konwersję i obróbkę zdjęć.

W programie IrfanView nie zabrakło także podstawowych funkcji programów graficznych pozwalających na malowanie, przycinanie i podkreślanie. IrfanView współpracuje z większością urządzeń skanujących, a nawet składa prezentację zdjęć w wygaszacze ekranu w formatach SRC.

Największymi zaletami IrfanView wydają się jednak szybkość, możliwość obsługi za pośrednictwem wielu narzędzi (skróty klawiszowe, paleta poleceń, mysz), a w szczególności instalacja wtyczek, które robią w programie wszystko, cokolwiek wymarzą sobie użytkownicy – możemy nawet odtwarzać ulubione pliki muzyczne. Wszelkie opcje możemy jednak zbadać dzięki oficjalnej stronie IfranView.

Autor: Redakcja

IrfanView - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

17.03.2015 | syrenka

Program IrfanView bardzo dobrze sprawdza się w obróbce zdjęć, a także w konwersji plików. Jest szybki i wydajny. Instalacja wtyczek pozwala na zastosowanie bardzo wielu funkcji. Jestem bardzo zadowolona z wyboru tego narzędzia i polecam go wszystkim.

Dodaj komentarz:

Galeria programu IrfanView

  • IrfanView - program do przeglądania zdjęć
  • IrfanView - darmowy program do przeglądania zdjęć
  • IrfanView - darmowa przeglądarka zdjęć

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

1.85 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 2003 / 2008 / 7 / 8

Liczba pobrań

448

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl