Tu jesteś:

GIMP 2.8.14.1

Gimp służy do tworzenia oraz edycji plików graficznych. GIMP został wyposażony w mnóstwo narzędzi prostych, jak pędzel, gumka, wypełnienie, skalowanie, lasso, klonowanie, a także tych bardziej zaawansowanych jak warstwy i kanały.

GIMP - Opis programu

W dobie rozpowszechniających się „lustrzanek” pojawiła się potrzeba częstszej obróbki fotografii. Z myślą o takich osobach stworzono bezpłatny program GIMP. Pozwala on zarówno na pracę amatorską, jak i na opcje nieco bardziej zaawansowane, dzięki czemu może na nim pracować także grafik zajmujący się profesjonalną obróbką zdjęć.

Co ciekawe, program nie służy jedynie do edycji plików, ale także do ich tworzenia na potrzeby ciągle zmieniających się aplikacji i stron internetowych. GIMP jest dziełem szeregu programistów, dzięki czemu został wyposażony w mnóstwo narzędzi prostych, jak pędzel, gumka, wypełnienie, skalowanie, lasso, klonowanie, a także tych bardziej rozwiniętych, jak praca na warstwach i kanałach, dzięki czemu fotografia, nad którą pochyli się grafik nie zostanie zniekształconą.

Za pomocą pakietu GAP w GIMP-ie możemy także zająć się tworzeniem animacji, dzięki opcji klatkowania. Mocną stroną programu GIMP są jego ciągłe ulepszenia i wtyczki, tworzone by praca była jeszcze wygodniejszą i ciekawszą dla grafika.

Autor: Redakcja

GIMP - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

16.03.2015 | obiektyw

Na co dzień zajmuję się obróbką fotografii i potrzebowałem dobrego programu z dużą ilością funkcji do wyboru. Takim okazał się program GIMP. Doskonałe narzędzie polecam tym mniej i bardziej zaawansowanym.

Dodaj komentarz:

Galeria programu GIMP

  • GIMP - bezpłatny program graficzny
  • GIMP - darmowy program graficzny
  • GIMP - program do tworzenia grafiki

Data aktualizacji

30.10.2014

Rozmiar pliku

89.78 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

434

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 4)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl