Tu jesteś:

Free Download Manager 3.9.4.1479

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
Free Download Manager 3.9.4.1479

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
Free Download Manager 3.9.4.1479

Opis programu

Akcelerator Free Download Manager posiada znacznie więcej możliwości niż zwykłe pobieranie plików. Przede wszystkim, chodzi tutaj o ściąganie plików za pomocą protokołów HTTP, HTTPS, FTP, a także BitTorrent. Widać zatem, że wybór jest spory.

Free Download Manager wiąże się z możliwościami dzielenia danych zasobów na części, wznawianie pobierania, jeśli dojdzie do przerwania połączenia czy też limitu zajętości łącza.

Free Download Manager służy do pobierania wszelkiego rodzaju plików, zarówno muzycznych, graficznych, jak i audiowizualnych. Użytkownik może z wyprzedzeniem zaplanować pobieranie oraz wyłączenie komputera po żądanej operacji. Program nie obciąża systemu i pobiera pliki w dość szybkim tempie, dlatego warto go posiadać na swoim komputerze. Dodatkową zachętą może być chociażby możliwość pobrania programu całkowicie bezpłatnie, gdyż jest to wersja freeware.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl