Tu jesteś:

uTorrent 3.4.2 Build 34537

Głównym zadaniem programu jest pobieranie plików udostępnionych, przez innych użytkowników tego programu na całym świecie. Możemy więc pobierać muzykę, filmy, książki i mnóstwo innych materiałów.

uTorrent - Opis programu

UTorrrent to wraz z programem BitTorrent oraz BitComet najbardziej znane programy mające wiele zalet. Zajmują one nie tylko bardzo mało miejsca na dysku, choć ilość funkcji jakie proponują jest bardzo interesująca.

Większość funkcji opracowanych w programie, zostało utworzonych z myślą o jeszcze większemu udogodnieniu pobierania plików od innych użytkowników. Dzięki nim mamy możliwość pobierania kilku plików jednocześnie, a nawet układać je w dowolnej kolejności. Jeśli posiadamy Internet z opcją limitowanego transferu, szczególnie przydatna będzie nam opcja umożliwiająca ustanowienie limitu transferu, dzięki czemu nie będziemy musieli się martwić, że program uTorrrent pochłonie nam cały, dostępny na miesiąc transfer.

Ogromną zaletą programu uTorrrent jest fakt, iż zajmuje on naprawdę niewiele miejsca na dysku komputerowym. Tak naprawdę wystarczy mu około 6MB pamięci RAM, co sprawia, że z powodzeniem mogą z niego korzystać również użytkownicy starszych komputerów.

Autor: Redakcja

uTorrent - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

20.03.2015 | Daria

Programu Torrrent jest doskonały pod każdym względem. Jest dobrze rozbudowany i nie potrzebuje dużo miejsca na dysku. Nie sopowalnia komputera.

Dodaj komentarz:

Galeria programu uTorrent

  • uTorrent - program do pobierania filmów i gier
  • uTorrent - program sieci torrent

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

1.87 MB

Licencja

bezpłatna (adware)

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 2003 / 7 / 8

Liczba pobrań

276

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 16)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl