Tu jesteś:

Ashampoo Burning Studio 2014 12.0.5

Najnowsza wersja programu jest całkowicie bezpłatna oraz przede wszystkim wyposażono ją w szereg nowych, bardzo ciekawych możliwości.

Ashampoo Burning Studio - Opis programu

Nagrywanie plików jeszcze nigdy nie było tak proste, a to wszystko dzięki twórcom programu Ashampoo Burning Studio 2014. Najnowsza wersja to specjalny prezent, ponieważ nie tylko jest całkowicie bezpłatna, ale przede wszystkim wyposażono ją w szereg nowych możliwości. Jak wcześniej wspomniano, aplikacja służy do nagrywania wszelkich rodzajów płyt od CD po DVD oraz Blu-ray.

Program nie ogranicza się jedynie do możliwości nagrywania, ale także do tworzenia kopii zapasowych danych, kasowania nośników wielokrotnego zapisu, oznaczonych jako CD-RW czy DVD-RW oaz nagrywanie płyt w wybranych formatach. Dziecinnie proste wydaje się już wybranie nośnika muzycznego czy filmowego, a więc tworzenie płyt CD do formatów MP3 lub WMA oraz filmowych do VCD. Możemy także tworzyć własne projekty i nagrywać wszelkie obrazy danych. Ponadto, możemy stworzyć wymarzoną etykietkę na papier lub płytę, co może stanowić świetny prezent, jeśli płyta ma być przekazana komuś bliskiemu.

Czyż nie warto spróbować skorzystania z tak przydatnej aplikacji?

Autor: Redakcja

Ashampoo Burning Studio - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | kameleon

Dzięki twórcom programu Ashampoo Burning Studio 2014 mamy dostęp do nowego, bardzo dobrego narzędzia w tej kategorii. Program jest bezpłatny i świetnie się sprawdza.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

12.11.2014

Rozmiar pliku

89.8 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

776

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 18)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl