Tu jesteś:

Any Video Converter 5.7.5

Osoby oglądające dużo filmów z pewnością ucieszą się z narzędzia, jakim jest Any Video Converter. Jest to niewielki programik służący do obróki i konwersji plików filmowych.

Any Video Converter - Opis programu

Program Any Video Converter obsługuje mnóstwo formatów, jak DivX, XviD, MOV, RM, RMVB, MPEG, VOB, DVD, WMV, AVI,MPEG-I, DVD NTSC, DVD PAL, Flash for Video (FLV), AVI Video i WMV. Ponadto, dzięki Any Video Converter mamy możliwość konwersji plików nie tylko do użytku na potrzeby komputera czy odtwarzacza DVD, ale także na wszelkiego rodzaju urządzenia mobilne, jak chociażby telefony komórkowe.

Użytkownik może dowolnie manipulować plikiem, przez co nie trzeba będzie przejmować się problemami związanymi ze złym rozmiarem czy zbyt głośnym dźwiękiem w pliku filmowym. Co ciekawe, wprowadzono także funkcje dowolnej konfiguracji rozszerzeń MP4, które są dedykowane dla właścicieli wszelkiego rodzaju telefonów komórkowych. Program jest oczywiście całkowicie bezpłatny, z wyłączeniem użytku komercyjnego. Współpracuje on z systemami operacyjnymi Windows 2000, ME, Vista, 7 i 8.

Autor: Redakcja

Any Video Converter - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | misiek

Bardzo ciekawy i przydatny program. A dodatkowo bezpłatny!!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

18.11.2014

Rozmiar pliku

32.69 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

173

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 7)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl