Tu jesteś:

ALLPlayer 6.0

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
ALLPlayer 6.0

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
ALLPlayer 6.0

Opis programu

ALLPlayer według wszelkich statystyk jest jednym z najczęściej wybieranych programów przez Polaków, służących do odtwarzania wszelkiego rodzaju multimediów.

W odróżnieniu do większości innych odtwarzaczy, ALLPlayer korzysta bezpośrednio z DirectX. Dzięki temu, możliwe jest odtwarzanie filmów w przeróżnego rodzaju formacie. Program posiada wbudowane kodeki do najbardziej popularnych formatów takich jak DivX, MP3 i inne. Dla leniwych, istnieje także opcja nie tylko wyświetlania napisów, ale także czytania ich przez wbudowany syntezator mowy.

Za pomocą programu ALLPlayer odtworzymy za równo płytę DVD, muzykę w formacie AUDIO a także obejrzymy obraz z kamer internetowych. ALLPlayer posiada wbudowany Equalizer umożliwiający dopasowanie standardów dźwiękowych do najbardziej popularnych rodzajów muzyki, w tym popu, rocka oraz techno. Oczywiście, możemy także odstąpić od ustawień standardowych i dopasować je do własnych preferencji. Program daje także możliwość na zmianę ustawień dotyczących wyboru wyjścia AUDIO. Dzięki tej opcji możemy połączyć komputer z zestawem domowego kina czy też wzmacniacza.

Program ALLPLayer obsługuje przeważającą część formatów napisów, oferując również automatyczne pobieranie napisów bezpośrednio z sieci. Nową opcją jest również możliwość odtwarzania filmów znajdujących się w archiwum formatu RAR. Nie musimy już rozpakowywać zapakowanych plików, aby móc obejrzeć film.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl