Tu jesteś:

BESTplayer 2.131

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
BESTplayer 2.131

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
BESTplayer 2.131

Opis programu

Za pomocą programu BESTplayer możliwe jest również odtwarzanie muzyki, płyt DVD telewizji oraz radia. Sama aplikacja jest niezwykle łatwa w obsłudze. Niewątpliwą jej zaletą jest także fakt, iż zajmuje ona niewiele miejsca a co ciekawe, nie wymaga również instalacji.

Dla programu BESTplayer, problemu nie stanowi również brak napisów do filmu. Za pośrednictwem aplikacji pobierzemy je z sieci, tak jak okładkę oraz krótką informację na jego temat. Dla wymagających, jest również opcja, czytania napisów przez lektora. W przypadku nie prawidłowego doboru napisów do wersji filmu, mamy możliwość dowolnego ich dopasowania oraz przesuwania ich w czasie.

Program BESTplayer jest bardzo prosty w obsłudze, nie ma również wielu zbędnych opcji, z których przeciętny szary człowiek nigdy nie skorzysta. W programie brakuje również skórek, które automatycznie by się instalowały zapychając dodatkowo pamięć komputera.  

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl