Tu jesteś:

QuickTime 7.7.6

Niemal każdy, kto interesował się odtwarzaczami multimedialnymi wie, czym jest QuickTime. Ten popularny, aczkolwiek niewielki program został stworzony przez jedno z największych przedsiębiorstw informatycznych, a więc Apple.

QuickTime - Opis programu

Program QuickTime miał służyć pod systemami operacyjnymi Windows oraz MAC OS. Daje on możliwość odtwarzania plików muzycznych i audiowizualnych udostępnianych strumieniowo, a więc za pośrednictwem sieci internetowej.

QuickTime obsługuje format H.264, a także szereg przeróżnych standardów dźwięku przestrzennego co oznacza iż odtwarzane akurat pliki będą udostępniane w bardzo dobrej jakości. Programik nie ogranicza się jednak tylko do odtwarzania – analizuje on przepustowość łącza, zatem zapewnia możliwie najwyższą jakość materiałów przy równocześnie minimalizowaniu ryzyka zrywania połączenia i potrzebie skrócenia czasu ładowania takiego pliku.

To właśnie dzięki QuickTime możemy cieszyć się najnowszymi trailerami filmór proponowanych w kinach i zwiastunami płyt naszych ulubionych wykonawców.

Autor: Redakcja

QuickTime - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | wolf

QuickTime może jest mniej popularny wśród użytkowników, ale ja bardzo polecam to narzędzie, gdyż uważam że jest na prawdę wysokiej klasy.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

12.11.2014

Rozmiar pliku

41.11 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7

Liczba pobrań

251

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 11)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl