Tu jesteś:

VLC Media Player 2.1.5

Z pozoru, ten niewielki programik nie wyróżnia się niczym od innych znanych odtwarzaczy i pozostałby w cieniu, gdyby porównać go z innymi programami tej kategorii.

VLC Media Player - Opis programu

Owszem, nadal mamy tutaj możliwość odtwarzania filmów oraz plików muzycznych w przeróżnych formatach, jak choćby: MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, DVD, MP3, OGG. W tym jednak miejscu, przede wszystkim zwrócono uwagę nie na odtwarzanie plików znajdujących się na płytach, dyskach i innych nośnikach, ale przede wszystkich na multimediach udostępnionych zdalnie, a więc poprzez internetową lub lokalną sieć LAN. Okazało się to sporym sukcesem twórców VLC Media Player, ponieważ dopracowano przeróżne szczegóły przy oglądaniu telewizji internetowych w różnych standardach.

Specjaliści wciąż pracują nad opcjami wyświetlania napisów, choć obecne wyniki i tak przedstawiają się całkiem nieźle. Nie pominięto także dekodowania dźwięku w najwyższych jakościach, a więc Blu-ray Linear czy Dolby Digital Plus.

Autor: Redakcja

VLC Media Player - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | gerbera

Niewielki programik ale jest na prawdę dobry. Polecam :)

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

06.11.2014

Rozmiar pliku

24.16 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

224

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 8)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl