Tu jesteś:

Winamp 5.666 build 3516 Full

Winamp to program do odtwarzania plików audio w takich formatach jak MP3, WAV, WMA, AAC i innych. Program pozwala na nagrywanie płyt CD. Program odtwarza radio internetowe oraz stacje telewizyjne. Umożliwia także odwtarzanie plików flash.

Winamp - Opis programu

Winamp jest programem, który zna chyba każdy z nas. Z pomocą tego programu możliwe jest odtwarzanie plików audio oraz wideo.

Winamp w kolejnej odsłonie to wiele możliwości zamkniętych w jednej aplikacji. Wśród nich, między innymi możliwość zgrywania plików z płyt typu Audio w postaci wielu formatów takich jak aacPLus, AAC, WMA, MP3. Za pośrednictwem programu nagramy również płytę CD o maksymalnej prędkości 2x, odtworzymy radio internatowe oraz niemal dowolną stację telewizyjną. 

Jeśli mamy taką chęć, za pośrednictwem programu możemy również wyszukać tekstu odtwarzanej przez nas piosenki, znajdziemy informację o zespole czy też piosenkarzy a także kupimy bilet na koncert, pobierzemy muzykę lub importujemy bibliotekę do programu iTunes. Z bardziej zwykłych opcji, wybierzemy także odtwarzanie muzyki oraz wideo w wielu formatach a w końcu utworzymy dowolną play listę z możliwością podziału utworów względem rodzajów muzyki.

Nowa wersja programu Winamp została nieco zmieniona pod względem interfejsu, dodano również wspomnianą wcześniej obsługę Flash. Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami iPoda możemy operować programem za pomocą przeglądarki internetowej.

Do programu możliwe jest także pobranie dodatków umożliwiających zamianę plików z AAC na MP3 a także nagrywanie płyt CD z prędkością 48x.

Autor: Redakcja

Winamp - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Jasiek

Wspaniały program do zgrywania i słuchania muzyki. To lubię najbardziej!

Dodaj komentarz:

Galeria programu Winamp

  • Winamp - program do odtwarzania muzyki
  • Winamp - najlepszy program do pobierania muzyki
  • Winamp - program do odtwarzania plików mp3

Data aktualizacji

10.10.2014

Rozmiar pliku

12.59 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 2003 / 7

Liczba pobrań

216

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl