Tu jesteś:

Audacity 2.0.6

Zainteresowani muzycznie z pewnością miali do czynienia z programem Audacity. Jest to prosty, bezpłatny edytor plików dźwiękowych, coraz bardziej wyprzedzający popularnością swoich największych konkurentów, a więc Cool Edit Pro i Wave Lab.

Audacity - Opis programu

Osoby zainteresowane muzycznie z pewnością miały do czynienia z programem Audacity. Jest to prosty, bezpłatny edytor plików dźwiękowych, coraz bardziej wyprzedzający popularnością swoich największych konkurentów, a więc Cool Edit Pro i Wave Lab. Mamy tutaj do czynienia z możliwościami nagrywania i dowolnego odtwarzania dźwięków, konwertowania ich na przeróżne formaty np. WAV, AIFF czy MP3 oraz wiele, wiele innych. Audacity pozwala na szybką edycję ścieżek poprzez mechanizmy dowolnego wycinania, wklejania i kopiowania. Twórcy programu zadbali, by w każdym momencie możliwe było cofnięcie dowolnego działania.

Wielbiciele bawienia się kawałkami muzycznymi ucieszą się z opcji dodawania efektów i miksowania utworów. Ponadto, program wyposażono w edytor amplitudy, moduł do wyświetlania spektrogramów oraz analizy częstotliwości, a więc widać, że program znacznie wyprzeda typowy rejestrator dźwięków. Warto byłoby spróbować i choć raz zagrać na ulubionej gitarze czy też po prostu bez podkładu zaśpiewać ulubioną piosenkę.

Autor: Redakcja

Audacity - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | mociart

Świetny program dla osób interesujących się muzyką. Za pomocą programu Audacity mogę miksować utwory, dodawać różne efekty dźwiękowe, nagrywać, odtwarzać i konwertować dźwięki na wiele formatów. Polecam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

12.11.2014

Rozmiar pliku

22.36 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

267

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl