Tu jesteś:

Defraggler 2.18.945

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
Defraggler 2.18.945

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
Defraggler 2.18.945

Opis programu

Program Defraggler stworzony został przez producenta takich programów jak Recuva i CCleaner, czyli Piriform. Przy konstrukcji aplikacji zadbano o najmniejsze szczegóły, gdy projektowano interfejs, ponieważ jest on bardzo przystępny, nawet dla użytkownika, który nie wyróżnia się zaawansowanymi umiejętnościami obsługi komputera.

Defraggler dzieli się na opcje defragmentacji wolnej przestrzeni na dysku, wybranej partycji oraz wybranych możliwych folderów oraz plików. Można także zeskanować swój dysk w poszukiwaniu błędów i nadać naszym defragmentacjom stopnie ważności.

Programik Defraggler, jak większość propozycji tego producenta, wiąże się z niewielką ilością zajmowanej na dysku przestrzeni i możliwością przenoszenia bez konieczności instalacji. Bezpłatna licencja nie wyklucza także użytku komercyjnego, więc z programem można spotkać się także w firmach.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl