Tu jesteś:

LogMeIn Hamachi 2.2.0.266

Jeszcze kilka lat temu, niemal każdy z nas kojarzył proste połącznia sieciowe, pozwalające cieszyć się z przyjaciółmi ulubionymi grami. Jak się okazuje, dzięki pewnym narzędziom konfiguracja takich połączeń może stać się dziecinnie prosta.

LogMeIn Hamachi - Opis programu

Mowa o programie LogMeIn Hamachi. Przedsiębiorstwo LogMeIn proponuje nam właśnie kolejną wersję 2.2.x, która doskonale radzi sobie z połączeniem dwóch komputerów poprzez LAN nawet, jeśli oba znajdują się poza NAT-em, co dla większości tego typu programów było niemożliwe bez potrzeby wykonywania trudnych operacji. Programik jest całkowicie bezpłatny z wyłączeniem zastosowań komercyjnych – sprawia on, że nas prywatny adres IP staje się publicznym.

LogMeIn Hamachi pozwala na dowolne udostępnianie zasobów na naszych komputerach, działanie różnych aplikacji sieciowych, wspólne granie, a także udostępnianie drukarek. Program waży zaledwie osiem megabajtów i bez problemów współpracuje z większością systemów operacyjnych Windows od wersji XP.

Autor: Redakcja

LogMeIn Hamachi - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

26.03.2015 | swider

Program LogMeIn Hamachi jest niewielkich rozmiarów, współpracuje z wieloma systemami i opcje które oferuje są jak dla mnie wystarczające.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

18.11.2014

Rozmiar pliku

8.34 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 2003 / 7 / 8

Liczba pobrań

175

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 12)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl