Tu jesteś:

Glary Utilities 5.12.0.25

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
Glary Utilities 5.12.0.25

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
Glary Utilities 5.12.0.25

Opis programu

Glary Utilities służy do optymalizacji pracy naszego komputera. Program został stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows.

Glary Utilities został bardzo pozytywnie przyjęty także przez użytkowników zza granicy, ponieważ związany jest ze znaczną szybkością działania i sporą skutecznością, przy niewielkiej ilości wad. Na licznych forach i portalach, Glary Utilities opatrzony jest dobrą renomą. Autorzy programu wyposażyli go w kilka technologii, radzących sobie z pozoru niezbyt trudnymi, ale jakże ważnymi operacjami, znacznie polepszającymi pracę naszego komputera. Chodzi chociażby o czyszczenie zbędnych plików z naszego dysku, naprawę skrótów i wpisów rejestru, usuwanie niepotrzebnego oprogramowania, defrag rejestru, rozdzielanie i łączenie plików, znajdowanie pustych folderów czy optymalizacja pamięci naszego komputera.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl