Tu jesteś:

Microsoft OneDrive 17.3.1229.0918

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
Microsoft OneDrive 17.3.1229.0918

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
Microsoft OneDrive 17.3.1229.0918

Opis programu

Aplikacja służąca do zarządzania danymi usługi OneDrive systemu Windowsa jest niewielkim narzędziem o nazwie Microsoft OneDrive.

W zasobniku systemowym znajduje się ikona, z poziomu której możemy zarządzać narzędziem Microsoft OneDrive. Za jej pomocą możemy zwiększać pojemność dysku, otwierać jego zawartość jak i dokonywać zmian ustawień podstawowych.

Za pomocą zdalnego dostępu do plików mamy też możliwość synchronizacji danych, a także opcję automatycznego uruchamiania usługi OneDrive podczas uruchamiania systemu.

Po dokonaniu instalacji programu Microsoft OneDrive użytkownik ma dostęp do danych zgromadzonych na dysku OneDriwe, może je w dowolny sposób zapisywać i odczytywać.

Podczas konfiguracji narzędzia zaznaczamy lokalizację docelowego katalogu w którym możemy tworzyć nowe foldery, zarządzać plikami itp. Jedną z usług producenta programu Microsoft OneDrive jest możliwość zsynchronizowania danych na urządzeniach, na których został on zainstalowany oczywiście po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto.

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl