Tu jesteś:

Microsoft OneDrive 17.3.1229.0918

Jest wsparciem dla systemów Windows oraz Mac OS, a także smartfonów pracujących pod kontrolą Androida, iOSa lub Windows Phone'a. Do cech charakterystycznych możemy zaliczyć wieloplatformowość programu Microsoft OneDrive.

Microsoft OneDrive - Opis programu

Aplikacja służąca do zarządzania danymi usługi OneDrive systemu Windowsa jest niewielkim narzędziem o nazwie Microsoft OneDrive.

W zasobniku systemowym znajduje się ikona, z poziomu której możemy zarządzać narzędziem Microsoft OneDrive. Za jej pomocą możemy zwiększać pojemność dysku, otwierać jego zawartość jak i dokonywać zmian ustawień podstawowych.

Za pomocą zdalnego dostępu do plików mamy też możliwość synchronizacji danych, a także opcję automatycznego uruchamiania usługi OneDrive podczas uruchamiania systemu.

Po dokonaniu instalacji programu Microsoft OneDrive użytkownik ma dostęp do danych zgromadzonych na dysku OneDriwe, może je w dowolny sposób zapisywać i odczytywać.

Podczas konfiguracji narzędzia zaznaczamy lokalizację docelowego katalogu w którym możemy tworzyć nowe foldery, zarządzać plikami itp. Jedną z usług producenta programu Microsoft OneDrive jest możliwość zsynchronizowania danych na urządzeniach, na których został on zainstalowany oczywiście po uprzednim zalogowaniu się na swoje konto.

Autor: Redakcja

Microsoft OneDrive - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

16.03.2015 | kaktus

Microsoft OneDrive okazał się doskonałym narzędziem do zarządzania. Umożliwia synchronizację danych na wszystkich posiadanych przeze mnie urządzeniach, na których go zainstalowałem. Polecam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

05.02.2015

Rozmiar pliku

6.97 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows Vista / 7

Liczba pobrań

273

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 8)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl