Tu jesteś:

ComboFix 14.10.21.1

Combo Fix to oprogramowanie, które jest niezwykle skuteczne, jak mowa o usuwaniu z komputera wielu złośliwych programów. Jego zaletą na pewno jest między innymi to, iż nie wymaga on żadnej instalacji.

ComboFix - Opis programu

Combo Fix to jeden z nielicznych programów, który jest w stanie poradzić sobie nawet z już dość mocno zainfekowanym komputerem, który odmawia nam z tego powodu posłuszeństwa czy nawet dostępu do swojego konta użytkownika. Combo Fix tworzy kopię zapasową systemu, aby w razie niepowodzenia można było wszystko przywrócić.

W zależności od tego jakie oprogramowanie znajduje się na naszym komputerze i w jak dużym stopniu został on zainfekowany, czas pracy Combo Fix może się znacznie różnić. W czasie jego pracy często dzieją się różne rzeczy jak znikanie i pojawianie się ikon na pulpicie, jednak są to jak najbardziej normalne objawy pracy tego programu i nie należy się tym martwić.

Z pewnością jednak oprogramowania Combo Fix jest bardzo skuteczne, jak mowa o usuwaniu wszelkich niepożądanych elementów, dlatego też warto go wypróbować.

Autor: Redakcja

ComboFix - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

13.03.2015 | zainfekowany

Wybrałem narzędzie Combo Fix , ponieważ mój komputer potrzebował natychmiastowej pomocy. Programik świetnie poradził sobie ze wszystkimi problemami i sprzęt działa teraz bez problemu. Polecam!

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

22.10.2014

Rozmiar pliku

5.45 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7

Liczba pobrań

430

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 10)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl