Tu jesteś:

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania 5.18

Ten niewielki bezpłatny program jest oczywiście wsparciem dla systemu operacyjnego Windows, a dokładniej wersji XP, Vista, 2003, 8 i 7.

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania - Opis programu

Jak się okazuje, Microsoft Corporation nie próżnuje, ponieważ proponuje swoim podopiecznym Windows Malicious Software Removal Tool, czyli Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania. Ten niewielki bezpłatny program jest oczywiście wsparciem dla systemu operacyjnego Windows, a dokładniej wersji XP, Vista, 2003, 7 i 8.

Co ciekawe, programik waży zaledwie około trzydziestu megabajtów, a pomaga skutecznie radzić sobie z pozbywaniem się oprogramowania, którego nie jesteśmy w stanie usunąć w trakcie tradycyjnej dezinstalacji. Microsoft wyszedł na potrzeby użytkowników komputerów, którzy niezbyt znają się na zaawansowanych opcjach – narzędzie jest oczywiście bezpłatne i banalne w obsłudze.

Zaznacza się, że bezproblemowa praca komputera nie musi oznaczać, iż jest on całkowicie wolny od zagrożeń i złośliwego oprogramowania, które może być głęboko ukryte w plikach systemowych. Instalacja Narzędzia do usuwania złośliwego oprogramowania wraz z dobrze funkcjonującym programem antywirusowym powinna sprawić, że użytkownik komputera będzie czuł się bezpiecznie w trakcie instalacji programów i przeglądania stron internetowych.

Autor: Redakcja

Narzędzie do usuwania złośliwego oprogramowania - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

13.03.2015 | janka

Poszukując prostego w obsłudze i darmowego programu do usuwania złośliwego oprogramowania, natrafiłam na ofertę tego narzędzia. Ponieważ niezbyt dobrze znam się na procesach związanych z usuwaniem szkodliwych dla komputera oprogramowań wybór tego programu okazał się dla mnie trafny. Bardzo polecam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

26.11.2014

Rozmiar pliku

30.82 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 2003 / 7 / 8

Liczba pobrań

413

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 8)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl