Tu jesteś:

GetRight 6.5

To nowoczesny i bardzo dobrze rozbudowany program do pobierania plików z Internetu. Oferuje współpracę z wieloma popularnymi przeglądarkami m. in.: Internet Explorer, Opera, Mozilla, Netscape (Sylaba Komunikator).

GetRight - Opis programu

Program GetRight posiada bardzo wiele udoskonalonych funkcji, które z pewnością zaspokoją nawet bardziej wymagających użytkowników.

Do często używanych możemy zaliczyć np. funkcję wznawiania zerwanych połączeń, możliwość dzielenia ściąganych plików, aby następnie ściągać ich części z innych serwerów.

Jedną z ciekawszych funkcji aplikacji GetRight jest - timer, za pomocą którego możemy po zakończeniu pracy zaplanować automatyczne wyłączenie komputera. Program GetGight oferuje edytowanie skórek, co dla dla wielu użytkowników jest na pewno ciekawą informacją.

Autor: Redakcja

GetRight - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Atos

Program oferuje oprócz tych podstawowych funkcji, także wiele nowszych i ciekawych możliwości. GetRight bardzo mnie zainteresował.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

11.02.2015

Rozmiar pliku

4.97 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista

Liczba pobrań

260

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 13)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl