Tu jesteś:

FlashFXP 5.0.0 Build 3805

Program jest bardzo intuicyjny i funkcjonalny, posiada opcje ułatwiające użytkownikowi organizację pracy. Stanowi wsparcie dla protokołu FXP, współpracującemu ze zdalnymi serwerami.

FlashFXP - Opis programu

FlashFXP to nowoczesny klient FTP. Posiada wiele niestandardowych funkcji pozwalających na sprawną wymianę plików z wieloma serwerami.

Do podstawowych funkcji programu FlashFXP możemy zaliczyć: moduł wznawiający zerwane połączenia, zaplanowany harmonogram zadań (sheduler), możliwość synchronizacji katalogów, transfer danych, funkcję łączenia za pomocą kodów(SSL/TLS) oraz automatyczne wyłączenie po zakończeniu procesu.

Użytkownik ma też możliwość ograniczania transferu danych i jednocześnie nie ma ograniczeń co do wielkości przesyłanych plików, może posługiwać się funkcją "przeciągnij i upuść".

Dodatkowo aplikacja FlashFXP posiada wsparcie FTP Proxy, HTTP Proxy, Socks 4, 5 (WinGate, WinGate, MS Proxy) oraz zezwala na import bazy adresów z Cute FTP, WS_FTP, FTP Explorer, LeapFTP, and Bullet Proof - wraz z hasłami.

Autor: Redakcja

FlashFXP - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | emu

FlashFXP jest niezwykle ciekawym, jednym z nowszych programów tego rodzaju. Zainteresował mnie, ponieważ posiada wiele niestandardowych możliwości do wykorzystania podczas przesyłania plików.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

10.02.2015

Rozmiar pliku

5.35 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

255

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl