Tu jesteś:

SopCast 3.9.3

Coraz więcej osób marzy o stworzeniu własnego kanału telewizyjnego czy radiowego. Jak się okazuje, dzięki internetowej sieci i niektórym programom jest to bardzo proste. Przydatnym narzędziem jest chociażby SopCast.

SopCast - Opis programu

Sopcast służy do odbierania i nadawania za pomocą protokoły Sop:// strumieni audiowizualnych w czasie rzeczywistym. Swoją budową, SopCast bardzo przypomina interfejs jednego z komunikatorów

Programik wykorzystuje znaną wszystkim technologię Peer-to-peer, za pośrednictwem której nie musimy posiadać bardzo mocnych serwerów oraz nie wiadomo jakiej przepustowości łącza, by móc nadawać własny kanał telewizyjny w sieci. Co ciekawe, w okienku SopCast możemy zdecydować, ilu widzom jednocześnie udostępniać kanał.

Administrator kierujący takim kanałem ma możliwość kontrolowania strumieni np. RMVB i ciągłego zapętlania ich, by tworzył się materiał telewizyjny. Jak widać, dzięki temu, każdy może stworzyć własną telewizję i stać się pewnego rodzaju gwiazdą internetu, a może nawet na tym nieźle zarobić.

Autor: Redakcja

SopCast - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | filmoman

Znam kolesia, który na utworzonym przez siebie kanale telewizyjnym w necie zarabia niezłe pieniądze. Ale trzeba mieć dobry pomysł i trochę nad tym popracować. Ja na razie jestem na etapie testowania programu Sopcast i myślę, że jest to świetne narzędzie, stwarzające wiele możliwości.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

02.12.2014

Rozmiar pliku

6.51 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

292

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 11)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl