Tu jesteś:

Alcohol 52% 2.0.3.6951

Wielbiciele produktów przedsiębiorstwa Alcohol Software z pewnością ucieszą się z ich najnowszego produktu, zaproponowanego pod koniec września. Alcohol52 % jest narzędziem do złudzenia przypominającym Alcohol120%.

Alcohol 52% - Opis programu

Trzeba jednak zauważyć, że programik nieco mniej waży, a to przez lekkie ograniczenie jego funkcjonalności. Programik Alcohol 52%, podobnie jak poprzednia wersja służy do tworzenia obrazów płyt CD oraz DVD, a następnie do umieszczania ich w stworzonym przez program wirtualnym napędzie. Jak się okazuje, wirtualnych napędów można stworzyć jednak jedynie około sześciu, podczas gdy w Alcoholu120% można ich było stworzyć ponad trzydzieści.

Nie należy negatywnie jednak oceniać funkcjonalności programu Alcohol 52%, ponieważ radzi on sobie doskonale z zabezpieczeniami technologii takich, jak Laserlock, SafeDisc, SafeDisc2, Securom, Securom, StarForce 1.x/2.x, VOB ProtectCD i VOB ProtectCD v5, a więc zestaw jest identyczny, jak w nieco bardziej rozbudowanej wersji. Alcohol52% jest jednak pozbawiony dość ważnej funkcji – nie ma możliwości nagrywania stworzonych wcześniej obrazów płyt na nośniki.

Autor: Redakcja

Alcohol 52% - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Viki

Alcohol 52% to niewielkie narzędzie, ale równie dobre jak podobny do niego Alcohol 120%.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

17.11.2014

Rozmiar pliku

6.99 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

554

Ocena użytkowników

4.00 (ocen: 7)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl