Tu jesteś:

ALLPlayer 6.0

Bardzo polularny odtwarzacz filmów i innego rodzaju multimediów. ALLPlayer obsługuje przeważającą część formatów napisów, oferując również automatyczne pobieranie ich z sieci. Program posiada także wbudowany syntezator do czytania napisów.

ALLPlayer - Opis programu

ALLPlayer według wszelkich statystyk jest jednym z najczęściej wybieranych programów przez Polaków, służących do odtwarzania wszelkiego rodzaju multimediów.

W odróżnieniu do większości innych odtwarzaczy, ALLPlayer korzysta bezpośrednio z DirectX. Dzięki temu, możliwe jest odtwarzanie filmów w przeróżnego rodzaju formacie. Program posiada wbudowane kodeki do najbardziej popularnych formatów takich jak DivX, MP3 i inne. Dla leniwych, istnieje także opcja nie tylko wyświetlania napisów, ale także czytania ich przez wbudowany syntezator mowy.

Za pomocą programu ALLPlayer odtworzymy za równo płytę DVD, muzykę w formacie AUDIO a także obejrzymy obraz z kamer internetowych. ALLPlayer posiada wbudowany Equalizer umożliwiający dopasowanie standardów dźwiękowych do najbardziej popularnych rodzajów muzyki, w tym popu, rocka oraz techno. Oczywiście, możemy także odstąpić od ustawień standardowych i dopasować je do własnych preferencji. Program daje także możliwość na zmianę ustawień dotyczących wyboru wyjścia AUDIO. Dzięki tej opcji możemy połączyć komputer z zestawem domowego kina czy też wzmacniacza.

Program ALLPLayer obsługuje przeważającą część formatów napisów, oferując również automatyczne pobieranie napisów bezpośrednio z sieci. Nową opcją jest również możliwość odtwarzania filmów znajdujących się w archiwum formatu RAR. Nie musimy już rozpakowywać zapakowanych plików, aby móc obejrzeć film.

Autor: Redakcja

ALLPlayer - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | pelagia

ALLPLayer jest niezwykle popularny, ale nie bez powodu. Świetne narzędzie do ściągania filmów, ale nie tylko! Ja lubię muzykę.

10.01.2015 | Alof

Allplayer to niesamowity program. Zawsze jak chcemy z żonką obejrzeć filmy to korzystamy z opcji pobierz i go ściągamy. Nie ukrywam, że waży bardzo mało i jest niesamowicie prosty w użyciu. Polecamy!

01.11.2014 | kumpel

Widzę, że inni mają podobne zdanie. ALLPlayer to najlepszy darmowy program do oglądania filmów dla systemu Windows 7, Windows 8 i wielu innych. No i darmowe pobieranie napisów :)

30.10.2014 | aleksander

Program Allplayer jest głównie do czytania napisów. Nie wiem dlaczego został rozbudowany o tysiące niepotrzebnych funkcji ale.. to już nie moja sprawa :)

25.10.2014 | Mickey

Ten program jest fantastyczny. Darmowy program do oglądania filmów. Allplayer za darmo pobrałem tutaj i jestem prze-prze-szczęśliwy.

Dodaj komentarz:

Galeria programu ALLPlayer

  • ALLPlayer - video player do filmów

Data aktualizacji

05.11.2014

Rozmiar pliku

42.49 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

1820

Ocena użytkowników

4.91 (ocen: 23)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl