Tu jesteś:

Nero Burning ROM 2015 16.0.01600

Coraz więcej osób poszukuje sprawdzonego programu, który pozwoliłby na bezpieczne zapisywanie danych na nośnikach CD/DVD czy Blu- Ray. W wirtualnej sieci pojawia się mnóstwo tego rodzaju oprogramowania, czasami całkiem bezpłatnie.

Nero Burning ROM - Opis programu

Z pewnością nie ma bardziej rozpoznawalnego programu do nagrywania, niż Nero Burning ROM, który jest z większością użytkowników od samego początku. Nero Burning Rom 2015 to jedna z nowszych wersji programu, więc wyposażono ją w mnóstwo dodatkowych funkcji. Użytkownik może już nie tylko nagrywać płyty, kopiować je i nagrywać obrazy z dysku czy zarządzać numerami seryjnymi.

Właściciele programu Nero Burning ROM postanowili ułatwić nieco życie administratorom komputerów, którzy nie zawsze chcą, by ktoś niepożądany korzystał z ich sprzętu. Wystarczy skorzystać z opcji Nero BurnRights. Opcja ta pozwala administratorowi tworzyć konta, dzięki którym osoby nie będące administratorami, pod jego kontrolą, mogą korzystać z Nero Burning Rom. Świetny pomysł, szczególnie dla rodziców udostępniających swoje komputery pociechom.

Autor: Redakcja

Nero Burning ROM - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Felek

Korzystam z programu od dawna, a najnowsza wersja Nero Burning Rom 2015 jest doskonała pod każdym niemal względem. Najnowsze rozwiązania są bardzo ciekawe.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

14.11.2014

Rozmiar pliku

1.53 MB

Licencja

testowa (trial)

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

810

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 14)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl