Tu jesteś:

Darmowe programy - Rozszerzenia i kodeki

Kodeki to nic innego jak kodery i dekodery. Kodeki to programy pozwalające na przekształcenie strumienia generowanego przez urządzenie komputerowe. Kodeki mogą kodować lub dekodować sygnał. Kodeki komputerowe najczęściej służą do odpowiednego przekształcenia strumienia dźwięku i obrazku do formatu obsługiwanego przez zewnętrzne programy. Dzięki kodekom oglądanie filmów i słuchanie dźwięku jest możliwe na komputerze na którym są zainstalowane.

FFDShow 2014.09.29

FFDShow

Program przydatny dla wszystkich tych, którzy cierpią na kłopoty z odtwarzaniem filmów na zbyt słabym sprzęcie. Przyda się on z pewnością także osobą mającym problem z odtworzeniem filmów w nowszych formatach takich jak DivX 3.X i 4.X.

28.10.2014
bezpłatna
376
5.00

K-Lite Codec Pack 10.8.0 Full

K-Lite Codec Pack

K-Lite Codec Pack jest zestawem kodeków VFW/ACM, oraz kilku innych narzędzi, dzięki którym możliwe jest odtworzenie większości plików zarówno audio jak i wideo. Dzięki paczce narzędzi, mamy również możliwość kodowania sporej ilości plików.

28.10.2014
bezpłatna
383
4.00

XviD 1.3.3

Kinomaniacy, cieszący się ulubionymi filmami przed monitorami komputera powinni się ucieszyć, ponieważ w sieci pojawiła się kolejna wersja programu oferującego kodeki do odtwarzania różnych rozszerzeń plików filmowych.

17.11.2014
bezpłatna
302
5.00

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl