Tu jesteś:

FFDShow 2014.09.29

Program przydatny dla wszystkich tych, którzy cierpią na kłopoty z odtwarzaniem filmów na zbyt słabym sprzęcie. Przyda się on z pewnością także osobą mającym problem z odtworzeniem filmów w nowszych formatach takich jak DivX 3.X i 4.X.

FFDShow - Opis programu

Program FFDShow, dzięki zastosowaniu bardzo dokładnych i algorytmów, odtwarza obraz nie tylko wyraźny, ale także pozbawiony wszelkiego rodzaju kwadratów czy też szumów. Program czerpie algorytmy od najlepszych programów do odtwarzania filmów, takich jak XviD firmy Nica.

Ogromną zaletą programu FFDShow jest fakt, iż dzięki dużej zdolności kompatybilności program bez Większyc problemów funkcjonować będzie również z nieco starszymi komputerami. Za pomocą programu możemy także redukować powstałe na filmie szumy oraz inne dźwięki. W kwestii przeglądania zdjęć możemy również je dowolnie obracać, oraz edytować w niewielkim stopniu. Program jest łatwy w obsłudze, nie zajmuje on też wiele miejsca na komputerze. Z jego obsługa może sobie z łatwością nawet absolutny amator w dziedzinie obsługi komputera.

Autor: Redakcja

FFDShow - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Sebek

Posiadam starszy już komputer i od dawna miałem problemy z odtwarzaniem filmów. Dzięki programowi FFDShow jest o wiele lepiej.

Dodaj komentarz:

Galeria programu FFDShow

  • FFDShow - kodeki do filmów
  • FFDShow - najlepsze kodeki do filmów

Data aktualizacji

28.10.2014

Rozmiar pliku

4.73 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

376

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 9)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl