Tu jesteś:

XviD 1.3.3

Kinomaniacy, cieszący się ulubionymi filmami przed monitorami komputera powinni się ucieszyć, ponieważ w sieci pojawiła się kolejna wersja programu oferującego kodeki do odtwarzania różnych rozszerzeń plików filmowych.

XviD - Opis programu

XviD 1.3.3 została wypuszczona dość niedawno, ponieważ w kwietniu tego roku przez przedsiębiorstwo Koepi. Instalator, podobnie jak sam program XviD nie waży zbyt wiele, ponieważ zaledwie około jedenastu megabajtów. Twórcy udzielili bezpłatnej licencji, wyłączającej komercyjny użytek, dzięki czemu całkiem za darmo, programik może śmigać na naszych urządzeniach.

Większość użytkowników ocenia kodeki na najwyższe standardy, dlaczego więc nie spróbować, jak będą sobie radziły z odtwarzaniem filmów na naszym komputerze? Warto także wspomnieć, że kodeki współpracują z niemal każdym systemem operacyjnym Windows, poczynając od wersji 98, kończąc na 8, zatem nie trzeba się będzie przejmować, czy program u nas zadziała.

Autor: Redakcja

XviD - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

24.03.2015 | Gremlin

XviD już śmiga na moim sprzęcie. Nie zajmuje dużo miejsca, jest darmowy i działa na starszym już systemie. Czego chcieć więcej.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

17.11.2014

Rozmiar pliku

11 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows 98 / Me / NT / 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

286

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 15)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl