Tu jesteś:

CCleaner 4.18.4844

Pobieranie programu

Na tej stronie pobierzesz całkowicie za darmo program:
CCleaner 4.18.4844

Aby pobrać program ze strony producenta kliknij w poniższy link:
CCleaner 4.18.4844

Opis programu

Zbędne pliki i aplikacje mogą one bowiem być przyczyną znacznego spowolnienia działania naszego sprzętu dlatego warto dbać o to, aby dość regularnie je usuwać.

Niewątpliwą zaletą CCleaner jest to, iż wystarczy jedno kliknięcie, aby szybko usunąć wszystkie niepotrzebne pliki. Można także usunąć zawartość kosza czy też wyczyścić listę dokumentów które ostatnio otwieraliśmy. Dlatego też na pewno należy do tych aplikacji, które warto zainstalować na komputerze.

Jednak CCleaner ma także inne funkcje, które mogą być niezwykle przydatne. Przy jego pomocy możemy na przykład zarządzać programami, które mają być uruchamiane razem z systemem, czy też nawet z poziomu programu możemy bez problemu odinstalować te, które już nie są nam potrzebne.

Program CCleaner nie sprawia także żadnych problemów z jego instalacją oraz korzystaniem bez względu na to, z jakiego systemu korzystamy.  

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl