Tu jesteś:

AdwCleaner 4.101

Już dzisiaj, nasz komputer może być skutecznie chroniony przed wszelkiego rodzaju agresywnymi reklamami, atakującymi nas przy korzystaniu z internetu.

AdwCleaner - Opis programu

Program AdwCleaner waży zaledwie około jednego megabajta i nie wymaga instalacji, ale jedynie pobrania go z sieci – od razu po pobraniu jest gotowy do użycia. Oznacza to, że nie będzie bez potrzeby absorbował naszych zasobów. Nie można pominąć także bardzo prostego interfejsu oraz polskiej wersji językowej.

AdwCleaner jest całkowicie bezpłatny. Wykrywa i unieszkodliwia on wszelkie elementy typu adware na naszym komputerze, a więc wszelkiego rodzaju dodatki włączające się do naszej przeglądarki, okienka, a także złośliwe narzędzia, wykradające nasze poufne dane. Nie trzeba także się przejmować, gdy okaże się, że nie możemy zmienić strony startowej, ponieważ AdwCleaner bez problemu poradzi sobie i z tym kłopotem. Drobne narzędzie z pewnością jest godne naszej uwagi.

Autor: Redakcja

AdwCleaner - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

26.03.2015 | Ula

Program AdwCleaner posiada kilka ważnych zalet m. in.: jest darmowy, posiada prosty interfejs z wersją w języku polskim, nie wymaga instalacji, nie obciąża systemu. Doskonale radzi sobie z wszystkimi programami, wirusami i różnymi dodatkami, które pobierają do systemu niezliczoną ilość reklam.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

18.11.2014

Rozmiar pliku

2.09 MB

Licencja

bezpłatna

Systemy operacyjne

Windows XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

345

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 13)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl