Tu jesteś:

Glary Utilities 5.12.0.25

Narzekasz na wolno działający komputer i mnóstwo niepotrzebnych plików? Wydaje się, że istnieje narzędzie, które mogłoby Ci pomóc… Producent Glarysoft proponuje całkowicie bezpłatne narzędzie, warzące zaledwie około czternastu megabajtów.

Glary Utilities - Opis programu

Glary Utilities służy do optymalizacji pracy naszego komputera. Program został stworzony z myślą o użytkownikach systemu operacyjnego Windows.

Glary Utilities został bardzo pozytywnie przyjęty także przez użytkowników zza granicy, ponieważ związany jest ze znaczną szybkością działania i sporą skutecznością, przy niewielkiej ilości wad. Na licznych forach i portalach, Glary Utilities opatrzony jest dobrą renomą. Autorzy programu wyposażyli go w kilka technologii, radzących sobie z pozoru niezbyt trudnymi, ale jakże ważnymi operacjami, znacznie polepszającymi pracę naszego komputera. Chodzi chociażby o czyszczenie zbędnych plików z naszego dysku, naprawę skrótów i wpisów rejestru, usuwanie niepotrzebnego oprogramowania, defrag rejestru, rozdzielanie i łączenie plików, znajdowanie pustych folderów czy optymalizacja pamięci naszego komputera.

Autor: Redakcja

Glary Utilities - pobierz / ściągnij / download

Komentarze:

27.03.2015 | gekon

Glary Utilities jest znakomitym narzędziem przeznaczonym do optymalizacji komputera. Wielokrotnie już przeze mnie wykorzystywany, sprawdza się doskonale. Działa szybko i skutecznie.

Dodaj komentarz:

Data aktualizacji

20.11.2014

Rozmiar pliku

14.32 MB

Licencja

bezpłatna, bez zastosowań komercyjnych

Systemy operacyjne

Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8

Liczba pobrań

268

Ocena użytkowników

5.00 (ocen: 11)

Oceń program

PobierzProgramy.pl dobre i darmowe programy, pobieralnia, download

Pomimo dołożenia wszelkich starań nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że programy zamieszczone w serwisie zostały poprawnie opisane i odwzorowują ich stan faktyczny.
Darmowe programy zamieszczone w serwisie chronią prawa autorskie oraz licencje nałożone przez producenta.

Najpopularniejsze programy: ALLPlayer, BearShare, BestPlayer, CCleaner

Realizacja: Serwisy internetowe - Zdzislowicz.pl